Site icon Dizaino Pasaulis – Vieni Pliusai ®

Reklamos gamyba | Galerija

Tūrinės reklamos galerija

Reklamos gamyba: tūrinės, šviečianti,  projektavimas, montavimas.

Tūrinė reklama yra viena populiariausių ir viena informatyviausių lauko reklamos priemonių. Gamindami tūrinę reklamą daugiau nei 15 metų, galime teigti, kad populiariausias sprendimas yra tūrinės raidės, tačiau gaminame ir įvairių geometrinių formų reklamas, kuriose gali atsispindėti tiek įmonės logotipas, tiek konkreti prekė ar paslauga.
     „Dizaino pasaulio“ komandos uždavinys yra surasti optimaliausias formas ir konstruktyvą. Pagal reklamos projektą pasiūlome tinkamiausią tūrinės reklamos technologiją, taip pat ir apšvietimo sprendimą, kuris suteikia papildomos vertės ir išskirtinumo. 

Reklaminis turinys turi „rėkti“ 24 valandas per parą!

     Kiekviena tūrinė reklama yra gaminama individualiai, pagal išorinės reklamos projektą. Primename, kad teikiame reklamos projektavimą (projekto parengimą), derinimą su atitinkamomis institucijomis, gamybą ir montavimą visoje Lietuvoje.

Trimatė reklama ne būtinai turi būti šviečianti. Parenkant kokybiškas bei vizualiai patrauklias medžiagas, jų apdirbimui taikant inovatyvias technologijas, galima pasiekti vizualiai efektingą bei informatyvų vaizdą, bei kokybišką išpildymą. Todėl reklamos projektuotojui, privalu žinoti visus niuansus, apie reklaminės priemonės dislokacijos vietą, gretimybes, jos tikslą, galimybes ir pan. Atliekamas savarankiškas mini tyrimas. Tik tuomet galima tikėtis kokybiškai ir maksimaliai efektyvios reklaminės priemonės.

Tūrinės reklamos gamybos tipų, atsižvelgiant į turinį ar identiteto formavimą galima sukurti be galo daug. Tai priklauso nuo logotipo ar ženklo sandaros, arba nuo norimo turinio. Tai gali būti: šviečianti, ne šviečianti, šviečia tik fasadinė iškabos dalis, kombinuotas apšvietimas – kai šviečia ir fasadinė iškabos dalis ir papildomai aureolė. Kombinuoto apšvietimo tipo iškabos pačios estetiškiausios ir matomiausios. 

Tūrinė reklama – žinantiems savo vertę
Tūrinės reklamos gamybos technologijos:
  • šviečiančios tūrinės raidės iš organinio stiklo;
  • frezuotos tūrinės raidės;
  • tūrinės raidės iš plastiko, putplasčio.
Ieškote sprendimo? Padėsime įgyvendinti Jūsų pageidavimus!
Exit mobile version