Site icon Dizaino Pasaulis – Vieni Pliusai ®

Vitrinų galerija

Vitrinų galerija

 

Vitrinų galerija, tai – dalis įgyvendintų projektų pavyzdžiai. Visų, vitrinų apipavidalinimo, dizaino koncepcija parenkama individualiai, atsižvelgiant į vitrinų lokaciją, kompanijos identitetą ir pan.

Vitrinos – reklama ant jų gali būti klijuojama iš išorės ir iš vidaus. Galima klijuoti tiesiog išpjaustytus užrašus iš spalvotų reklaminių plėvelių, arba skaitmeniniu būdu atspausdintus vaizdus.

Stiklo dekoravimas „šerkšno“ plėvele suteikia darbo erdvei privatumo, pagyvina stiklines sienas. Tai puikus pasirinkimas siekiant estetikos ir ilgaamžiškumo. Naudojant perforuotą plėvelę žiūrint iš vidaus matomas vaizdas lauke, o žiūrint iš lauko – matomas užklijuotas vaizdas. Stiklų dekoravimas plėvele, tai puikus būdas papuošti stiklinę pertvarą. „Šerkšno“ efekto plėvelės gerai praleidžia šviesą, tuo pačiu atskiria erdves ir suteikia privatumo jausmo. Dažniausiai tokios plėvelės naudojamos biuruose,  parduotuvėse, gamybinėse patalpose.

Turite stiklines pertvaras, kurias norite padekoruoti šerkšno plėvele? O gal Jūsų langai tiesiai į gatvę ir norite erdvei suteikti privatumo jausmo, nes esate kaip ant padidinamojo stiklo? Padėsime! Išsiaiškinę Jūsų poreikį – patarsime, kad rastumėme geriausią abipusį sprendimą. Siekiame, kad rezultatas Jus džiugintų ne vienerius metus!

     Primename, kad teikiame reklamos projektavimą (projekto parengimą), derinimą su atitinkamomis institucijomis, gamybą ir montavimą visoje Lietuvoje.

Exit mobile version