Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

   

  Auto galerija – tai tik ne didelė dalis mūsų atliktų projektų. 

  Reklama ant transporto labai efektyvi reklamos ar informacijos pateikimo priemonė. Ji yra mobili, todėl pasiekia plačią auditoriją. Įmonių transportas  viena iš efektyviausių įmonės įvaizdžio dalių, nes ji lengvai pastebima, ilgalaikė, ir svarbiausia – nereikalaujanti didelių investicijųAnt transporto galima pateikti įvairią informaciją, nuo įmonės logotipo iki akcijų apie prekes ar paslaugas.

  Dizaino pasaulis“ sukaupęs didelę patirtį transporto apipavidalinimo srityje, todėl siūlome aukštos kokybės medžiagas, spaudą ir kokybišką darbą. Savo darbams suteikiame garantijas.

  Kompanijos, turinčios nuosavą transportą ir siekiančios kuo labiau būti matomos ir svarbiausia atpažįstamos, kaip prioritetinę, firminio stiliaus dalį, pasirenka, transporto reklaminį (grafinį) apipavidalinimą. Autotransporto grafinė žinutė greičiausiai komunikuoja su: vartotojais, klientais, partneriais. Siekiant kokybiškai ir efektyviai perteikti informaciją, pasirenkamos įvairios apipavidalinimo priemonės, nuo standartinių, ekonominės klasės priemonių iki brangių, kokybiškų ir individualių priemonių, tokių kaip aerografija.

  Dizaino pasaulio patirtis ir kompetencija, siūlo Jums prieš priimant sprendimą pasitarti su specialistais. Įvertins Jūsų kompanijos galimybes, poreikius, tikslus. Ir tik tuomet bus priimtas optimaliausias sprendimas visoms priemonės. Reklama ant transporto – ilgalaikė priemonė, todėl atsakingas jos parinkimas nepadarys žalos, nei Jūsų firminiam stiliui, nei eksploatuojamai transporto priemonei.

  Language