fbpx

Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  EDUKACINIAI STENDAI

  Edukaciniai stendai ir informaciniai stendai –„Dizaino pasaulio“ komanda projektuoja, gamina ir įrengia tokio pobūdžio stendus.

  Bendrine sąvoka „stendai“ vadinami visi reklaminiai ar informaciniai įrenginiai, kurie atlieka tam tikrą funkciją ir skleidžia informaciją. Per ilgus darbo metus sukaupėme didžiulį žinių bagažą, tad turime pakankamai kompetencijos suprojektuoti išskirtinį stendą, kuris sudomintų įvairaus amžiaus dalyvį.

  Galime Jums pasiūlyti interaktyvius stendus, kurių dėka informaciją galite perskaityti – paliesdami, pasukdami, pakeldami, klausydami ar net įjungdami informacinius elementus. Tokio pobūdžio stendai puikiai tinka švietimo įstaigoms, kaip darželiams, mokykloms, kolegijoms, universitetams, taip pat – muziejams. Mūsų tikslas, kad modernus, edukacinis, skaitmeninis stendas plėstų ugdymo turinį ir įtrauktų proceso dalyvius. Informacija sudomins žmogų, nepriklausomai nuo jo amžiaus, tad mes esame pasirengę suprojektuoti ir pagaminti išskirtinius poreikius atitinkantį stendą.

  Naujausias mūsų darbas – kilnojamai parodai skirtas edukacinis stendas. Gautas atsiliepimas iš kliento: „Kilnojamoji paroda puiki, mūsų projektinės užduotys ir jūsų idėjos puikiai vizualizavosi. Nuoširdžiai dėkojame visai komandai!“. Toks atsiliepimas tik įrodo, kad darome tai, ką mokame geriausiai!

  Teikiame šias paslaugas: Stendų Projektavimas | Gamyba | Montavimas visoje Lietuvoje

  Ieškote sprendimo? Padėsime įgyvendinti Jūsų pageidavimus!

  Edukaciniai stendai puikiai tinka:

  • Švietimo įstaigoms
  • Muziejams
  • Įmonėms

  Kiekvienas projektas – individualus, kuriamas pagal kliento pageidavimus. Gautą tekstinę informaciją analizuojame, svarbiausius faktus stengiamės pateikti interaktyviai. Savo srities profesionalai eksperimentuoja su įvairiomis medžiagomis, kad Jūs gautumėte išskirtinį gaminį.

  Pabendraukime?

  Išklausysime Jūsų poreikius ir pasiūlysime geriausią sprendimą, kuris atitiks Jūsų lūkesčius!

  Danės g. 6, Klaipėda, LT-92109
  Pirmadienis - Penktadienis: 9.00 - 17.30 val.
  dizainopasaulis@inbox.lt
  +370 67474760

   Language