Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Kūrybinė patirtis vizualinio dizaino komunikacijos srityje nuo 2000 metų.

  Pateikiame individualiai parinktus ir pritaikytus sprendinius.

  Derindami skirtingas medžiagas ir technologijas, siekiame išskirtinio rezultato.

  Skatiname laiką ir lėšas nešvaistyti, o investuoti.

  socialinė veikla

  Dizaino Pasaulis - Vieni Pliusai ®

  Apie mus – studija, kuri 2004 m. startavo kaip vieninga dizaino ir reklamos gamybos paslaugas teikianti komanda, pristatanti klientui netradicinio mąstymo sprendimus.
  146 Logotipų
  180 Edukacinių - informacinių stendų
  3612 Iškabų
  19113 Įvairių reklaminių projektų

  Labai profesionali komanda, preciziškai atlikusi mūsų pateiktus užsakymus informaciniam pastato žymėjimui. Bendradarbiavimas su kompanija "Dizaino pasaulis" vyko laba sklandžiai, paslaugos suteiktos sutartu laiku, kokybiškai. Šios kompanijos komanda pasiūlė kūrybiškų, inovatyvių ir ergonomiškų sprendimų. Bendradarbiavimas viršijo mūsų lūkesčius.

  Kristina Gendvilė

  AB "ORLEN Lietuva"

  Rekomenduoju Dizaino pasaulio visą komandą. Su Vytautu visada sklandžiai pavyksta įgyvendinti projektus, su aukščiausia kokybe, atidumu detalėms ir dėmesingumu klientams. Šaunuoliai!

  Deimantė Makarevičiūtė

  UAB „Biofarmacija" marketingo vadovė Baltijos šalims

  Labai norime pasidžiaugti Jūsų vyrukų šauniu darbu! Kantriai, kruopščiai, švariai ir atsakingai atliktas darbas. Retai tokių besutiksi!

  Kristina Girčienė

  UAB „Balticum TV" savireklamos ir komunikacijos sk. vadovė

  Kilnojamoji paroda puiki, mūsų projektinės užduotys ir jūsų idėjos puikiai vizualizavosi. Nuoširdžiai dėkojame jums ir visai komandai!

  Sandra Uktverytė

  Gargždų krašto muziejaus kuratorė

  Puikiai atliktos paslaugos! Laimės ratas labai kokybiškai pagamintas, o visa komanda geranoriškai ir profesionaliai mums suteikė visą reikiamą informaciją. Ačiū!

  Gerda Mieliauskaitė

  UAB „KALBA.LT“ marketingo vadovė

  Viskas puiku - operatyvumas, kokybė, bendravimas!

  Sigita Černeckytė

  „Sigitos grožio namai“ vadovė

  Puikus darbas! Nuo pirmo susitikimo iki darbų užbaigimo. Rekomenduosiu visiems!

  Marius Vilimas

  „Perki Statai“ vadovas

  Su „Dizaino pasaulio“ studija bendradarbiaujame jau beveik 10 metų. Kas atrodo patraukliausia ir lemia sprendima pasirinkti šią studiją? Tai 2 esminiai faktoriai. Pirma, visa procesų grandinė vienoje vietoje, tai labai svarbu kuomet nereikia blaškytis tarp projektavimo, derinimo bei gamybos. Antra, lankstumas - reikia suderinti bei realizuoti fasado reklamą Vilniaus senamiestyje, atspausdinti limituoto tiražo skrajutes, suprojektuoti maketą „Fashion“ vakarėliui ar įgyvendinti naujos įmonės firminio stiliaus vizualinę dalį - viskas čia įmanoma ir už priimtiną biudžetą.

  Aida ir Viktoras Krupskiai

  „Aidos studija“ įkūrėjai

  Profesionali, inovatyvi ir nestokojanti įdėjų komanda! Visada randa tik tobuliausią klientui sprendimą, atsižvelgia į lūkesčius ir viziją, tačiau nebijo siūlyti ir naujų, neįprastų idėjų. Mūsų įmonės renkasi „Dizaino pasaulis“, nes žino, kad jie padarys geriausiai, kaip tai įmanoma. Tik didžiausios rekomendacijos!

  Lina Jakimavičienė

  „UAB FHLife World“ | „UAB West pharma East“ produktų kūrėja

  Puikiai savo darbą išmanantys specialistai. Visada patars, greitai ir kokybiškai padės. Labai smagu bendradarbiauti!

  Justas Daukšys

  UAB „Dauksta“ projektų vadovas

  Labai dėkoju už nuostabų darbą, mano idėjos vizualizaciją -danties ir gulbės vientisą vaizdą! Daugybė susitikimų, glaudus bendradarbiavimas privedė prie svajonės įgyvendinimo - turiu nuostabų ir išskirtinį logotipą. Vidaus reklamos dizainas privertė visus išvydusius aiktelėti. Net neabejoju, kad "Dizaino pasaulio" komanda padės kiekvienam, net įnoringiausiam klientui įgyvendinti savo idėjas ir mintis... Dar kartą nuoširdziai dekoju!

  Laura Gulbytė - Ruseckienė

  MB „Lauradenta“ direktorė

  Nuosekliai nagrinėjau pasiūlymus rinkoje dėl logotipo kūrimo. Dizaino pasaulį pasirinkau dėl profesionalaus ir šilto požiūrio į darbą. Ši komanda pilnai įsitraukia į kūrybos procesą, nestokoja kūrybinių patarimų, operatyviai ir tiksliai reaguoja į užklausas. Tikrai planuosime ir tęstinius reklamos projektų darbus, kadangi turiu galimybę gauti kokybišką paslaugą už teisingą kainą. Linkėjimai komandai!

  Sonata Kurmanskė

  „Magy žaislai“ vadovė

  Darbus atlieka greitai ir kokybiškai. Ne kartą ir ne du išgelbėjo, kai sprendimo reikėjo rytoj!

  Aleksas Rozentalis

  „Creditinfo“ komunikacijos vadovas

   Language