fbpx

Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Firminis stilius – Jūsų vizitinė kortelė

  Įmonės vizualinio identiteto skirstymas:

  • Struktūra
  • Strategija
  • Kultūra
  • Dizainas
  • Komunikacija
  • Identitetas

  Ieškote sprendimo? Padėsime įgyvendinti Jūsų pageidavimus!

  Firminis stilius – visuomenėje susiformavęs arba formuojamas įvaizdis apie įmonę. Dizaino pasaulio kuriamas kompanijos identitetas, firminis stilius –  kompleksinis idėjų, metodų ir priemonių derinys, kuriuo Jūsų įmonė yra atpažįstama. Tinkamai suprojektuotas grafinis paveikslėlis ar logotipas gali atspindėti jūsų „įmonės asmenybę“, kuri padės pasiekti, kad bendrovė būtų atpažįstama, suvokiama kaip atskiras darinys,  skirtųsi nuo kitų ir nustatytų įmonės svarbą verslo pasaulyje. Jūsų bendrovės identitetas gali būti atpažįstamas iš daugelio komunikacijos būdų: logotipo, vaizdinės reklamos, išorinės reklamos kanalų, komunikacijos kanalų, socialinių tinklų bei tokių smulkių priemonių, kaip: vizitinių kortelių, vokų, drabužių, reklamų ir daugelio kitų priemonių.

  Įmonės įvaizdžio sąvoka literatūroje nėra nauja, tačiau tik 1977 metais schematiškai buvo pateiktas pirmasis įmonės įvaizdžio modelis. Jau tris dešimtmečius įvaizdis yra intensyviai tyrinėjamas, pateikiami nauji įvaizdžio formavimo modeliai, valdymo būdai ir metodai. Modernėjant verslui ir vis labiau tampant globaliam, jis turi operatyviai adaptuotis prie naujos rinkos ir suformuoti tą pačią žinutę. Vis dėlto, įmonės įvaizdis yra svarbi problema Lietuvos įmonėse, kadangi nedaugelis jų sugeba tinkamai suvokti savo įvaizdį ir nėra linkę patikėti šį darbą specialistams. Taip nutinka dėl paviršutiniško požiūrio į rinką ir svarbiausius jos veikėjus – vartotojus, be kurių verslas yra neįmanomas. „Dizaino pasaulis“ kompanija, suprantanti firminio stiliaus reikšmę ir gebanti tai pateikti vartotojui. Patirtis, formuojant ne tik Lietuvos bet ir užsienio rinkoms pritaikytų kompanijų firminius stilius, leido mums sukaupti neįkainojamos patirties ir pasitikėti savimi teikiant savo paslaugas.

  Labai svarbu ne tik suprasti, kas yra įmonės įvaizdis, bet ir kam jis reikalingas pačiai įmonei, kodėl jį reikia formuoti ir puoselėti. Suvokdami, kam reikalingas kompanijai vizualinis identitetas, Jūs padėsite sėkmingus pamatus komunikacijai su: klientais, vartotojais, partneriais …

  Rendering revolution

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat, ed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia.

  Tags:

  Pabendraukime?

  Išklausysime Jūsų poreikius ir pasiūlysime geriausią sprendimą, kuris atitiks Jūsų lūkesčius!

  Danės g. 6, Klaipėda, LT-92109
  Pirmadienis - Penktadienis: 9.00 - 17.30 val.
  dizainopasaulis@inbox.lt
  +370 67474760

   Language

   Skambinti