Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Spaudos darbai – komunikacijos dalis

  Jums siūlome:

  • Vizitinės korteles, vokai, blankai …
  • Lipdukai, etiketės, pakuotės …
  • Lankstinukai, skrajutės, katalogai …
  • Informaciniai reklaminiai gaminiai …

  Ieškote sprendimo? Padėsime įgyvendinti Jūsų pageidavimus!

  Spaudos darbai (gaminiai) – pagrindiniai kompanijos elementai bendraujant su naujais ir esamais klientais, tai – komunikacijos dalis. Šią dalį sudaro didžiulis kiekis produkcijos: vizitinės kortelės, firminiai blankai, produktų aprašymai, etiketės, vokai, blankai ir pan. Tai nesuskaičiuojamas kiekis galimybių. Šioje dalyje kokybė priklauso ne tik nuo kuriamo maketo (dizaino), bet ir nuo spaudos tipo. Šiuolaikinės technologijos leidžia produktą paversti išskirtinai unikaliu ir patraukliu. Todėl šiame etape kompanijos turi atsižvelgti į produkto reikšmę.

  „Dizaino pasaulis“ bendradarbiauja su spaustuvėmis, kurios atitinka mūsų keliamus aukštos kokybės reikalavimus ir pasitiki jų teikiamomis paslaugomis spaudos darbuose. Todėl klientui galime pasiūlyti aukštos kokybės spaudos darbus, nuo skaitmeninės spaudos iki aukštos kokybės efektais dekoruotos spaudos.

  Kuriame maketus ir įgyvendiname įvairius spaudos darbus: nuo vizitinės, lankstinuko, brošiūros, katalogo iki didelių formatų plakatų, lipdukų, tekstilių ir tentų. Dizaino pasaulio ekspertai parenka tinkamiausias medžiagas ir spaudos metodus, kad būtų gaunamas maksimalus rezultatas. Ši priežastis leidžia mums būti išradingiems, o mūsų klientams – lojaliems. Aukšta kvalifikacija, patirtis ir kompetencija dizaino, reklamos ir spaudos srityse „Dizaino pasauliui” suteikia galimybę siekti dar aukštesnių rezultatų ir plėstis į užsienio rinkas.

  Spaudos darbai, atiduodami į spaustuvę, turi atitikti tam tikrus keliamus reikalavimus ir tik profesionalus dizaineris – maketuotojas, žino juos ir suvokia, kaip neatskiriamą procesą ar dalį nuo viso darbo.

  Language