Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Tags:

  Iškabos – tikslinė žinutė

  Iškabų gamybinės konstrukcijas:

  • plokštuminės (žalvario, nerūdijančio plieno, organinio stiklo, kitų medžiagų);
  • konsolinės;
  • tūrinės 3D;
  • šviečiančios;
  • kiaurapjūvio;
  • dažytos.

  Ieškote sprendimo? Susisiekite su mumis ir mūsų profesionalų komanda pasiūlys, Jūsų poreikius, labiausiai atitinkančią priemonę!

       Iškabos arba kitaip reklaminiai skydai – reklamos įrenginiai ant pastatų bei sienų. Iškabose pateikiama informacija apie įmones, jų veiklą, prekes ar paslaugas. Reklaminiai skydai  padeda lengviau rasti įmonę ar reikiamą prekę, užsisakyti tam tikrą paslaugą. Reklaminių iškabų būna įvairiausių formų ir stilių, iš skirtingų medžiagų. Svarbiausia, kad iškaba atspindėtų Jūsų vykdomą veiklą, būtų originali ir derėtų prie pastato fasado.

       Dizaino pasaulis projektuoja ir gamina iškabas pagal kliento poreikius ir esamą situaciją, įvertinus galimybes – parenkame tinkamiausias medžiagas ir sprendimus. Primename, kad teikiame reklamos projektavimą (projekto parengimą), derinimą su atitinkamomis institucijomis, gamybą ir montavimą visoje Lietuvoje.

       Esame kompetetingi suprojektuoti kompleksinius reklaminius įrenginius, kai prekybinėje ar paslaugų teikimo teritorijoje yra įsikūrusios kelios organizacijos, tuomet atliekama studija ir parenkama kompleksinė sistema. Nustatomos visos galimybės: išmatavimai, dizainas, medžiagos, montavimo galimybės. Iškabų projektavimas – ne vien estetinis reklamos sprendinys, tai taip pat harmonija su aplinka bei architektūra. Todėl projektuojant ir įrengiant bet kokio tipo reklamines iškabas, svarbu atsižvelgti į aibę detalių ir taisyklių. Todėl, tik žinodami visas taisykles ir reikalavimus, Dizaino pasaulio specialistai gali suprojektuoti ir įrengti Jums kokybišką ir funkcionalų reklaminį įrenginį, kuris savo darbą atliktų ne vienerius metus!

  Language