Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Vitrinos

  Galime pasiūlyti šias paslaugas:
  • Ofiso stiklų dekoravimas šerkšnu;
  • Informaciniai lipdukai ant langų;
  • Stiklų dekoravimas plėvele;
  • Darbo laiko (grafiko) lipdukai;
  • Vitrinų klijavimas foto lipdukais;
  • Informacija apie nuolaidas ir akcijas;
  • Langų klijavimas perforuota plėvele.

  Failo paruošimas spaudai | Gamyba | Klijavimas

  Ieškote sprendimo? Padėsime įgyvendinti Jūsų pageidavimus!

      Vitrinos – reklama ant jų gali būti klijuojama iš išorės ir iš vidaus. Galima klijuoti tiesiog išpjaustytus užrašus iš spalvotų reklaminių plėvelių, arba skaitmeniniu būdu atspausdintus vaizdus.

      Stiklo dekoravimas „šerkšno” plėvele suteikia darbo erdvei privatumo, pagyvina stiklines sienas. Tai puikus pasirinkimas siekiant estetikos ir ilgaamžiškumo. Naudojant perforuotą plėvelę žiūrint iš vidaus matomas vaizdas lauke, o žiūrint iš lauko – matomas užklijuotas vaizdas. Stiklų dekoravimas plėvele, tai puikus būdas papuošti stiklinę pertvarą. „Šerkšno“ efekto plėvelės gerai praleidžia šviesą, tuo pačiu atskiria erdves ir suteikia privatumo jausmo. Dažniausiai tokios plėvelės naudojamos biuruose,  parduotuvėse, gamybinėse patalpose.

  Turite stiklines pertvaras, kurias norite padekoruoti šerkšno plėvele? O gal Jūsų langai tiesiai į gatvę ir norite erdvei suteikti privatumo jausmo, nes esate kaip ant padidinamojo stiklo? Padėsime! Išsiaiškinę Jūsų poreikį – patarsime, kad rastumėme geriausią abipusį sprendimą. Siekiame, kad rezultatas Jus džiugintų ne vienerius metus!

       Primename, kad teikiame reklamos projektavimą (projekto parengimą), derinimą su atitinkamomis institucijomis, gamybą ir montavimą visoje Lietuvoje.

  Rendering revolution

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat, ed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia.

  Tags:
  Language