Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Stendai ir pilonai- nuo minimalių iki maksimalių!

  Stendų ir pilonų klasifikacija:
  • Pilonas (reklaminiai bokšteliai) – reprezentatyvus informacinis stovas;
  • Stendas – plačios paskirties ir galimybių reklaminė priemonė.
  Stendus mes skirstome į atskiras kategorijas:
  • Pastovūs – laikini;
  • Lauko – vidaus;
  • Pardavimų – parodų;
  • Edukaciniai – informaciniai (reklaminiai);
  • Pakabinami (sieniniai) – pastatomi;
  • Mobilūs – stacionarūs.

  Primename, kad teikiame reklamos projektavimo (projekto parengimo), derinimo su atitinkamomis institucijomis, gamybos ir montavimo visoje Lietuvoje paslaugą.

  Ieškote sprendimo? Susisiekite su mumis ir mūsų profesionalų komanda pasiūlys, Jūsų poreikius, labiausiai atitinkančią priemonę!

       Dizaino pasaulio“ komanda projektuoja, gamina ir įrengia įvairaus pobūdžio ir dydžių stendus. Bendrine sąvoka, tai visi reklaminiai ar informaciniai įrenginiai, kurie atlieka tam tikrą funkciją ir skleidžia informaciją. Mes, išskirsime kelis pagrindinius, pagal konstrukciją ir funkciją stendus: reklaminius ir informacinius:

  Specialūs informaciniai (reprezentaciniai) stendai yra specialios paskirties, jų gamyba ir projektavimas dažniausiai yra labai individualūs, pagal poreikius ir paskirtį.  Šią kategoriją skirtume į dar kelis skyrius, tai būtų: Europos Sąjungos projektų viešinimo stendai, nuorodų sistemos, produktų ar prekių eksponavimo ar pristatymo stovai.

  Reklaminiame stende transliuojama žinutė apie objektą, vykdomą veiklą, produktą, paslaugą ir panašiai. Prie šios kategorijos dažniausiai priskiriami parodų ir mobilūs stendai. Parodoms projektuojami individualūs arba adaptuojami standartiniai, parodos rengėjo pateikti stendai. Jiems apipavidalinti, standartiškai naudojama PVC plėvelė su atspausdinta norima grafika. Mobilios konstrukcijos dažniausiai pasirenkamos kai reikia informaciją išsieksponuoti patiems užsakovams. Tai labai patogu ir greita. 

  Taip pat, projektuojame ir gaminame edukacininės ir informacinės paskirties stendus, kurie puikiai pritaikomi švietimo įstaigose ir muziejuose. Intereaktyvūs stovai skirti sudominti įvairaus amžiaus dalyvius. Daugiau informacijos galite rasti čia.

  Rendering revolution

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat, ed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia.

  Tags:
  Language