Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Tags:

  Šviesdėžės skleidžiama žinutė – 24 val. per parą!

  Šviesdėžės – angliškai Lightbox. Tai viena populiariausių komunikacinės reklamos gamybos priemonių. Paskirtis – užšifruota pavadinime, SKLEISTI ŠVIESĄ. Savo gabaritais ir grafine išraiška ji atkreips dėmesį tiek tamsiu paros metu tiek šviesiu paros metu. 

  Gamybinės konstrukcijas:

  * Užveskite pelytės nuoroda ant kiekvieno punkto, ir Jus nuves į projektą, kuriame panaudotas vienas iš šių principų.

  Primename, kad teikiame reklamos projektavimo (projekto parengimo), derinimo su atitinkamomis institucijomis, gamybos ir montavimo visoje Lietuvoje paslaugą.
  Ieškote sprendimo? Susisiekite su mumis ir mūsų profesionalų komanda pasiūlys, Jūsų poreikius, labiausiai atitinkančią priemonę!

       Šviesdėžės – tai viena populiariausių išorinės reklamos gamybos sprendimų. „Dizaino pasaulis“ gamybai naudoja tik aukštos kokybės ir tvirtas medžiagas iš patikimų reklamos medžiagų tiekėjų ir partnerių. LED technologijos užtikrina ilgalaikį apšvietimą, todėl nereikalauja nuolatinės priežiūros bei serviso. Paruošti projektai suderinami su klientu, pateikiama klientui technologiniai gamybos sprendiniai, kad klientas tiksliai žinotų kokios medžiagos ir konstrukcija yra naudojamos.

  Gamybai naudojamos įvairiausios reklaminės medžiagos, nuo paprasčiausių PVC plastikų iki aliuminio profilinių vamzdžių konstrukcijos sustiprinimui. Standartinės – gaminamos iš aukštos kokybės PVC plastiko (karkaso) ir plexiglass organinio stiklo. Sudėtingesnės konstrukcijos šviesdėžėms gaminamos iš aliuminio kompozito karkaso, sustiprinto aliuminio profilinių vamzdžių rėmu ir grafiniam vaizdui transliuoti PVC tento (backlite). „Dizaino pasaulio” profesionalūs projektuotojai, prieš ruošdami reklamos techninį projektą, atidžiai išanalizuoja tokios reklamos tipo galimybes ir konstruktyviai parenka medžiagas bei konstrukcinę dalį. Kiekvieną reklaminį įrenginį projektuojame individualiai, tai neatsiejama procesas nuo reklamos gamybos. Atsižvelgiant į pastato eksterjerą, aplinką apie pastatą, taikomi skirtingi reklamos gamybos procesai ir svarbiausia dalis – apšvietimo šaltinis. 

  Kiekviena reklaminė priemonė yra gaminama individualiai, pagal išorinės reklamos projektą. Primename, kad teikiame reklamos projektavimą (projekto parengimą), derinimą su atitinkamomis institucijomis, gamybą ir montavimą visoje Lietuvoje.

  Language