fbpx

Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

Šviesdėžės skleidžiama žinutė – 24 val. per parą!

Ieškote sprendimo? Padėsime įgyvendinti Jūsų pageidavimus!

     Šviesdėžės – tai viena populiariausių išorinės reklamos gamybos sprendimų. „Dizaino pasaulis“ šviesdėžių gamybai naudoja tik aukštos kokybės ir tvirtas medžiagas iš patikimų reklamos medžiagų tiekėjų ir partnerių. LED technologijos užtikrina ilgalaikį šviesdėžės apšvietimą, todėl nereikalauja nuolatinės priežiūros bei serviso. Paruošti šviesdėžių projektai suderinami su klientu, pateikiama klientui technologiniai gamybos sprendiniai, kad klientas tiksliai žinotų kokios medžiagos ir konstrukcija yra naudojamos.

Šviesdėžių gamybai naudojamos įvairiausios reklaminės medžiagos, nuo paprasčiausių PVC plastikų iki aliuminio profilinių vamzdžių konstrukcijos sustiprinimui. Standartinės šviesdėžės gaminamos iš aukštos kokybės PVC plastiko (karkaso) ir plexiglass organinio stiklo. Sudėtingesnės konstrukcijos šviesdėžėms gaminamos iš aliuminio kompozito karkaso, sustiprinto aliuminio profilinių vamzdžių rėmu ir grafiniam vaizdui transliuoti PVC šviesdėžinio tento (backlite). „Dizaino pasaulio“ profesionalūs projektuotojai, prieš ruošdami reklamos techninį projektą, atidžiai išanalizuoja tokios reklamos tipo galimybes ir konstruktyviai parenka medžiagas bei konstrukcinę dalį. Kiekvieną reklaminį įrenginį projektuojame individualiai, tai neatsiejama procesas nuo reklamos gamybos. Atsižvelgiant į pastato eksterjerą, aplinką apie pastatą, taikomi skirtingi reklamos gamybos procesai ir svarbiausia dalis – apšvietimo šaltinis. 

Kiekviena šviesdėžė yra gaminama individualiai, pagal išorinės reklamos projektą. Primename, kad teikiame reklamos projektavimą (projekto parengimą), derinimą su atitinkamomis institucijomis, gamybą ir montavimą visoje Lietuvoje.

Rendering revolution

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat, ed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia.

Tags:

Pabendraukime?

Išklausysime Jūsų poreikius ir pasiūlysime geriausią sprendimą, kuris atitiks Jūsų lūkesčius!

Danės g. 6, Klaipėda, LT-92109
Pirmadienis - Penktadienis: 9.00 - 17.30 val.
dizainopasaulis@inbox.lt
+370 67474760

Language