Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Dizaino pasaulio istorija

  Dizaino pasaulio istorija

  Dizaino pasaulio istorija – viena iš nedaugelio reklamos kompanijų, teikianti ne tik pavienius reklamos projektus, bet ir pateikianti individualiai parinktus ir susistemintus reklamos projektų kompleksinius paketus.

  Šiuo būdu mes siekiame ne tik išsiskirti iš kitų grafinio dizaino studijų ar reklamos paslaugų teikėjų, bet siekiame itin profesionaliai Jums parinkti efektyvius reklamos pateikimo būdus, kurie užtikrintų tinkamą įmonės biudžeto panaudojimą, įvaizdžio formavimą bei komunikacijos skatinimą.

  Siekiame tapti Jūsų sėkmingos kompanijos ilgalaikiais partneriais, kurie ne tik kaip gamintojai ar projektuotojai, bet kaip partneriai patartų ir pakonsultuotų visais vizualinio ir grafinio dizaino klausimais, nes mūsų kompetencija ir patirtis yra stiprioji pusė.

  Esame – patikima ir patyrusi vizualinio dizaino paslaugų kompanija, kuri specializuojasi grafinio dizaino ir reklamos projektavimo ir gamybos paslaugų tiekimo srityse. Studijoje dirba aukštos kvalifikacijos diplomuoti specialistai: reklamos ir grafinio dizaino ekspertai.

  Studijos bazė yra įsikūrusi Lietuvos pajūryje – Klaipėdoje, todėl unikalių idėjų vėjai, dažnai sudrumsčia ir studijos kolektyvo mintis. Siekdami patenkinti ne tik siauros Klaipėdos ar Lietuvos rinkos poreikius, studija savo paslaugas siekia teikti ir teikia už Lietuvos ribų. Sėkmingai įgyvendinti projektai už Lietuvos ribų, leido mums išplėsti pripažinimo ribas ir už jos ribų.

  Dizaino pasaulis –  studija, kuri kuria ir pristato klientui netradicinio mąstymo sprendimus. 2004 m. startavusi dizaino ir reklamos paslaugų komanda ieško idėjų ir bendradarbiavimo kaip vieninga vizualinio dizaino kūrimo ir reklamos gamybos profesionalų komanda, kuri drąsiai žiūri į iššūkius.

  Sėkmę pelnėme, kai klientą suvokėme kaip partnerį. Vadovaudamiesi šiais principais, sugebame pateikti daugiau, nei jis tikisi. Kiekvienas klientas ar partneris yra mūsų galimybė tobulinti save ir siekti dar glaudesnio tarpusavio bendradarbiavimo.

  Kaip Jūsų sėkmingo verslo reklamos plėtros konsultantai, siekiame, kad mūsų profesionalumo ir kompetencijos dėka būtų sėkmingai įgyvendinti patys pažangiausi ir unikaliausi grafinio dizaino ar įvairių reklamos sričių projektai.

  Labai profesionali komanda, preciziškai atlikusi mūsų pateiktus užsakymus informaciniam pastato žymėjimui. Bendradarbiavimas su kompanija "Dizaino pasaulis" vyko laba sklandžiai, paslaugos suteiktos sutartu laiku, kokybiškai. Šios kompanijos komanda pasiūlė kūrybiškų, inovatyvių ir ergonomiškų sprendimų. Bendradarbiavimas viršijo mūsų lūkesčius.

  Kristina Gendvilė

  AB "ORLEN Lietuva"

  Rekomenduoju Dizaino pasaulio visą komandą. Su Vytautu visada sklandžiai pavyksta įgyvendinti projektus, su aukščiausia kokybe, atidumu detalėms ir dėmesingumu klientams. Šaunuoliai!

  Deimantė Makarevičiūtė

  UAB „Biofarmacija" marketingo vadovė Baltijos šalims

  Labai norime pasidžiaugti Jūsų vyrukų šauniu darbu! Kantriai, kruopščiai, švariai ir atsakingai atliktas darbas. Retai tokių besutiksi!

  Kristina Girčienė

  UAB „Balticum TV" savireklamos ir komunikacijos sk. vadovė

  Kilnojamoji paroda puiki, mūsų projektinės užduotys ir jūsų idėjos puikiai vizualizavosi. Nuoširdžiai dėkojame jums ir visai komandai!

  Sandra Uktverytė

  Gargždų krašto muziejaus kuratorė

  Puikiai atliktos paslaugos! Laimės ratas labai kokybiškai pagamintas, o visa komanda geranoriškai ir profesionaliai mums suteikė visą reikiamą informaciją. Ačiū!

  Gerda Mieliauskaitė

  UAB „KALBA.LT“ marketingo vadovė

  Viskas puiku - operatyvumas, kokybė, bendravimas!

  Sigita Černeckytė

  „Sigitos grožio namai“ vadovė

  Puikus darbas! Nuo pirmo susitikimo iki darbų užbaigimo. Rekomenduosiu visiems!

  Marius Vilimas

  „Perki Statai“ vadovas

  Su „Dizaino pasaulio“ studija bendradarbiaujame jau beveik 10 metų. Kas atrodo patraukliausia ir lemia sprendima pasirinkti šią studiją? Tai 2 esminiai faktoriai. Pirma, visa procesų grandinė vienoje vietoje, tai labai svarbu kuomet nereikia blaškytis tarp projektavimo, derinimo bei gamybos. Antra, lankstumas - reikia suderinti bei realizuoti fasado reklamą Vilniaus senamiestyje, atspausdinti limituoto tiražo skrajutes, suprojektuoti maketą „Fashion“ vakarėliui ar įgyvendinti naujos įmonės firminio stiliaus vizualinę dalį - viskas čia įmanoma ir už priimtiną biudžetą.

  Aida ir Viktoras Krupskiai

  „Aidos studija“ įkūrėjai

  Profesionali, inovatyvi ir nestokojanti įdėjų komanda! Visada randa tik tobuliausią klientui sprendimą, atsižvelgia į lūkesčius ir viziją, tačiau nebijo siūlyti ir naujų, neįprastų idėjų. Mūsų įmonės renkasi „Dizaino pasaulis“, nes žino, kad jie padarys geriausiai, kaip tai įmanoma. Tik didžiausios rekomendacijos!

  Lina Jakimavičienė

  „UAB FHLife World“ | „UAB West pharma East“ produktų kūrėja

  Puikiai savo darbą išmanantys specialistai. Visada patars, greitai ir kokybiškai padės. Labai smagu bendradarbiauti!

  Justas Daukšys

  UAB „Dauksta“ projektų vadovas

   Language