Site icon Dizaino Pasaulis – Vieni Pliusai ®

EDUKACINIAI – MANIPULIACINIAI STENDAI

1
2
3
4
1
2
3
4

Edukaciniai stendai ir informaciniai stendai –„Dizaino Pasaulis – Vieni Pliusai ®“ komanda projektuoja, gamina ir įrengia tokio pobūdžio stendus.

Bendrine sąvoka „stendai“ vadinami visi reklaminiai ar informaciniai įrenginiai, kurie atlieka tam tikrą funkciją ir skleidžia informaciją. Per ilgus darbo metus sukaupėme didžiulį žinių bagažą, tad turime pakankamai kompetencijos suprojektuoti išskirtinį stendą, kuris sudomintų įvairaus amžiaus dalyvį.

Galime Jums pasiūlyti edukacinius – manipuliacinius stendus, kurių dėka informaciją galite perskaityti:  paliesdami, pasukdami, pakeldami, klausydami ar net įjungdami informacinius elementus. Tokio pobūdžio stendai puikiai tinka švietimo įstaigoms: kaip darželiams, mokykloms, kolegijoms, universitetams, taip pat – muziejams. Mūsų tikslas, kad modernus, edukacinis, manipuliacinis stendas plėstų ugdymo turinį ir įtrauktų proceso dalyvius. Informacija sudomins žmogų, nepriklausomai nuo jo amžiaus, tad mes esame pasirengę suprojektuoti ir pagaminti išskirtinius poreikius atitinkantį stendą.

Naujausias mūsų darbas – kilnojamai parodai skirtas edukacinis stendas. Gautas atsiliepimas iš kliento: „Kilnojamoji paroda puiki, mūsų projektinės užduotys ir jūsų idėjos puikiai vizualizavosi. Nuoširdžiai dėkojame visai komandai!”. Toks atsiliepimas tik įrodo, kad darome tai, ką mokame geriausiai!

SVARBU: Švietimo įstaigoms, dėl jų specifikos, taikomas lankstus atsiskaitymo grafikas. Užsisakykite dabar – mokėkite vėliau …

Teikiame šias paslaugas: Stendų Projektavimas | Gamyba | Montavimas visoje Lietuvoje

Edukaciniai – manipuliaciniai stendai puikiai tinka:

  • Ypatingai švietimo įstaigoms;
  • Muziejams;
  • Medicinos įstaigoms;
  • Visoms įstaigoms, kurios pageidauja praturtinti vidaus komunikaciją;
  • Visoms įstaigoms, kurios pageidauja pagyvinti savo interjero erdves.
Edukacinio stendo gamyba

Kiekvienas projektas – individualus, kuriamas pagal kliento poreikius. Gautą informaciją analizuojame, svarbiausius faktus stengiamės pateikti interaktyviai, per manipuliacinių priemonių prizmę. Nuolatos eksperimentuojame su įvairiomis medžiagomis, technologijomis, priemonėmis jas derindami tarpusavį kad Jūs gautumėte išskirtinį rezultatą.

Kodėl verta rinktis mus?

MUMIS JAU PASITIKĖJO DIDELĖ DALIS VISOS LIETUVOS ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ IR JOS REKOMENDUOJA MUS JUMS :

E1-7

Kokybiškai atliktas užsakymas: tiek maketavimo, projektavimo, produkto pagaminimo ir įrengimo. Profesionalios konsultacijos padėjo apsispręsti dėl koncepcijos. Rezultatu visa mokyklos bendruomenė labai patenkinta. Estetiškai pagražinta aplinka, tiek mokyklos bendruomenei, tiek svečiams aiški mokyklos misija, matoma vizija, kokias vertybes puoselėjame. Gerinamas mokyklos įvaizdis. Šiuolaikiški inovatyvūs sprendimai, kokybiškas produktas, platus pasirinkimas.

Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija

Direktorius - Egidijus Mikalajūnas

Profesionaliai ir kokybiškai sutartu laiku atliekami darbai. Malonus ir kantrus bendradarbiavimas, turiu mintyje ilgi derinimo darbai ypač kai turi idėją, bet visai nežinai kaip ją įgyvendinti. Apie Jūsų kompaniją galiu pasakyti - jeigu klientas turi idėją, bet nežino kaip ją įgyvendinti - tai Jūs tikrai pasiūlysite kaip tai paversti "kūnu". Pirmam projektui įgyvendinti pasirinkome "Dizaino pasaulis" todėl, kad patiko Jūsų darbai matyti Jūsų puslapyje. Antrą projektą įgyvendinome su Jumis todėl, kad pateisinote mūsų pirmo projekto lūkesčius, esate patikimi ir kompetentingi.

Kretingos rajono Darbėnų gimnazija

Sonata Litvinienė - direktorė

„Dėkojame. Kiekviena auklėtoja jau turi idėjų kaip panaudos laimės ratą savo kasdienėje veikloje. Planuojame užsisakyti dar.“

Vilniaus lopšelis-darželis "Šilas”

„Dizaino pasaulis - tai profesionali įmonė,kuri atliepia visų poreikius ir norus. Progimnazijos niūrios sienos Dizaino pasaulio dėka tapo originaliomis,nes sukurti šiuolaikiški informaciniai stendai užpildė jas tarsi meno kūriniai. Tobulai parinktos ir prie progimnazijos kolorito pritaikytos spalvos, šiuolaikiškos formos, inovatyviai suprojektuoti maketai ir visapusiškai operatyvus stendų pristatymas, apipavidalinimas, įrengimas . Ačiū Dizaino pasauliui!“

Klaipėdos „Vyturio“ progimnazė

Vaida Vaitilavičienė - pavaduotoja ugdymui

Stendai labai kokybiški, šiolaikiški, modernūs. Darbas atliktas laiku, montuotojai mandagūs, paslaugūs. Jūsų stendai puošia I aukšto foje ir reprezentuoja gimnazijos kryptį. Šiuolaikiškas dizainas, medžiagos atitinkančios šių dienų aktualijas.

Vilniaus "Santaros" gimnazija

Klaipėdos lopšelis-darželis "Obelėlė" dėkoja Jums už puikų stendų dizaino sprendimą, greitą gaminio pristatymą ir kokybišką sumontavimą. Po sklandaus mūsų bendradarbiavimo Jūsų įmonę rekomenduosime ir savo bičiuliams.

Klaipėdos lopšelis-darželis „Obelėlė“

Asta Vainiutė - direktorė

E1-1Klaipėdos lopšelis-darželis „Inkarėlis"

Laba dėkingi už atliktą darbą. Įstaiga džiaugiasi nauju stendu, kuris gražiai priderintas prie įstaigos interjero. Kokybiškas ir naujoviškas stendo dizainas. Labai didelis ir įvairiapusiškas pasirinkimas.

Klaipėdos lopšelis-darželis „Inkarėlis"

GALVOJATE APIE IŠSKIRTINĮ STENDĄ, TAČIAU NEŽINOTE, KOKS SPRENDIMAS JUMS BŪTŲ TINKAMIAUSIAS?

– MIELAI JUS PAKONSULTUOSIME IR PARINKSIME OPTIMALIAUSIĄ SPRENDIMĄ.

SUSISIEKITE SU MUMIS JAU DABAR.

    Mūsų atliktų edukacinių, informacinių, manipuliacinių stendų pavyzdžiai:

    Exit mobile version