Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Iškabų galerija: tūrinės, šviečiančios,  plokštuminės, lauko / vidaus ir …..

  Iškabos – viena populiariausių ir viena informatyviausių lauko, o taip pat ir vidaus reklamos priemonių. Gamindami reklamą daugiau nei 15 metų, galime teigti, kad populiariausias sprendimas yra tūrinės iškabos, tačiau gaminame ir įvairių geometrinių formų iškabas, kuriose gali atsispindėti tiek įmonės logotipas, tiek konkreti prekė ar paslauga.
       „Dizaino pasaulio“ komandos uždavinys yra surasti optimaliausias formas ir konstruktyvą. Pagal iškabos projektą pasiūlome tinkamiausią priemonės technologiją, taip pat ir apšvietimo sprendimą, kuris suteikia papildomos vertės ir išskirtinumo. 

  Reklaminis turinys turi „rėkti“ 24 valandas per parą!

       Kiekviena iškaba yra projektuojama ir gaminama individualiai, pagal kiekvieno kliento individualius poreikius ir galimybes. Primename, kad teikiame reklamos projektavimą (projekto parengimą), derinimą su atitinkamomis institucijomis, gamybą ir montavimą visoje Lietuvoje.

  Trimatė reklama ne būtinai turi būti šviečianti. Parenkant kokybiškas bei vizualiai patrauklias medžiagas, jų apdirbimui taikant inovatyvias technologijas, galima pasiekti vizualiai efektingą bei informatyvų vaizdą, bei kokybišką išpildymą. Todėl reklamos projektuotojui, privalu žinoti visus niuansus, apie reklaminės priemonės dislokacijos vietą, gretimybes, jos tikslą ar taikinį ir pan. Atliekamas savarankiškas mini tyrimas. Tik tuomet galima tikėtis kokybiškai ir maksimaliai efektyvios reklaminės priemonės.

  Atsižvelgiant į reklamos tipą,  į turinį, į įstaigos identiteto formavimą, į auditoriją, į biudžetą  galima sukurti išskirtinai daug pasirinkimų. Tai priklauso nuo logotipo ar ženklo sandaros,  nuo norimo turinio ir svarbiausia skiriamo biudžeto. Tai gali būti: šviečianti, ne šviečianti, šviečia tik fasadinė iškabos dalis, kombinuotas apšvietimas – kai šviečia ir fasadinė iškabos dalis ir papildomai aureolė. Kombinuoto apšvietimo tipo iškabos pačios estetiškiausios ir funkcionaliausios.

  Skyrius – iškabų galeriją, siūlo pasižvalgyti po kitų priemonių galerijas, tokias kaip „tūrinė reklama” paspaudus ČIA.

  Ieškote sprendimo? Padėsime įgyvendinti Jūsų pageidavimus!
  Language