Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Pakuotės galerija

   

  Pakuotės galerija | maketavimas, grafinis dizainas, konsultacijos, priemonių ir medžiagų parinkimas, pakuotės projektavimas | Dizaino Pasaulis – Vieni Pliusai ®

  Prekių rinkoje vis sunkiau yra konkuruoti dėl vartotojų. Tyrimai parodo, kad vidutinis klientas vos per 1 sekundę priima sprendimą pirkti. Norint, kad klientas priimtų Jums palankų sprendimą, per šį trumpą laiką jo dėmesį turi patraukti pakuočių dizainas. „Dizaino pasaulio“ komandos uždavinys yra pateikti tokį pakuočių dizainą, kad per 1 sekundę vartotojas ne tik atkreiptų dėmesį į Jūsų produktą, bet ir nuspręstų ją įsigyti arba bent pasidomėtų apie ją plačiau. Kadangi apie pačią prekę pirmąjį įspūdį padaro pakuočių dizainas, konsultuotis su pakuotės dizaineriu yra būtinybė.
  Pradėdamas modeliuoti pakuotės maketą, pirmiausia – dizaineris privalo atsižvelgti į 3 esminius aspektus:

  • pakuotė („talpykla“);
  • dizainas (koncepcija);
  • turinys (produktas).

  Pirmasis aspektas, ko gero, labiausiai nulemia pakuotės dizainą, šiuo atveju turinys visiškai nesvarbus. Vartotojo emocinis apsisprendimas pirmiausia, tiesiogiai priklauso nuo „talpyklos“ išvaizdos, o kokybiškai parinktas dizainas  tik sustiprina emocinį lygį.

  Pakuotės skleidžiama informacija (vaizdinė, tekstinė, taip pat jutiminė forma, naudojamos medžiagos, spaudos technologijos) gali vartotoją informuoti ne tik apie pačią prekę ir jos esmines unikalias savybes, tačiau ir apie gamintoją, kuris tą prekę sukūrė, jo filosofiją ir požiūrį į pačią prekę bei vartotoją. Šiandieninėje praktikoje pakuotė yra vertinama kaip visavertis produkto reklamavimo būdas, naudojamas lygiagrečiai su plakatais, stendais, skrajutėmis ir kita reklamine medžiaga, kurios vienintelis tikslas – informuoti vartotojus apie paslaugas ar, šiuo atveju, produktą.

  Language