Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Biofarmacija produktų stovas

  Biofarmacija produktų stovas. Dėl produktų stovų (POSM) patrauklumo ir informatyvumo, šie reklaminiai įrenginiai gali skatinti pirkimą tiesiogiai pardavimo vietoje. Rinkodaros atstovams svarbu pateikti tinkamą komunikacijos medžiagą klientams, kuriems trūksta laiko pirkimo vietoje.
  POSM stovų naudojimo tikslai taip pat yra matomumo didinimas, priminimo skatinimas, informacijos teikimas, užklausų generavimas ir prekės ženklo vystymas.

  Dizaino pasaulio“ komandos uždavinys yra suprojektuoti išskirtinį produkto stovo projektą, kuris skatintų pardavimus ir didintų kliento prekės ženklo populiarumą. Atliksime ne tik projektavimą, bet ir gamybą.
  Sekite mus soc. tinkle!

  Produktų stovai arba kitaip dar vadinami POSM (Point of Sale Materials) stovais. Tai yra reklaminiai stovai, kurie dažnai naudojami pristatymuose, parodose, parduotuvėse. Šios medžiagos pritraukia vartotojų dėmesį ir reklamuoja prekės ženklą. Dėl POSM patrauklumo ir informatyvumo, šios medžiagos gali skatinti pirkimą tiesiogiai pardavimo vietoje. Rinkodaros atstovams svarbu pateikti tinkamą komunikacijos medžiagą klientams, kuriems trūksta laiko pirkimo vietoje. POSM produktų stovai yra svarbūs reklaminiai objektai pardavimuose, nes inicijuoja impulsyvius pirkimus. Kiti POSM stovų naudojimo tikslai yra matomumo didinimas, priminimo skatinimas, informacijos teikimo, užklausų generavimo inicijavimo ir prekės ženklo vystymo.

  Dažnai POSM stovų galite pamatyti netoli kasų, šalia lentynų ir ten – kur vyksta galutinis pardavimas, kai vartotojas ar pirkėjas moka už pirkinius. Pavyzdžiui: Šokolado gamintojas gali pasirūpinti specialiais stendais, kad parduotuvėje galėtų iškirtinai demonstruoti savo gaminius arba pradėjote gaminti naują produktą ir norite jį įlietį į rinką – renkatės išskirtinį stendą, kuris akį traukią iš kitų. Pagrindinis tokių stovų tikslas – atkreipti pirkėjo dėmėsį, kad produktą nusipirktų.

  Language