Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  KEGPMC reklaminiai įrenginiai

  KEGPMC reklaminiai įrenginiai – Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro užsakymu buvo suprojektuota ir pagaminta šviečianti tūrinė reklama, sieniniai informaciniai stendai, kintamai informacijai pateikti ir informaciniai parodų stendai. Užduotis buvo sudėtinga ir be galo įdomi.

  Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras pasipuošė išskirtiniais ir moderniais informaciniais stendais. Šie stendai puikiai tarnaus įvairiuose parodose, mugėse bei žinoma pačiame mokymo centre.

  Sulaukėme užsakovų žinutės, kad stendai unikalūs ir pranoko visus lūkesčius. Tokie atsiliepimai, kaip šis, skatina mus ir toliau tobulėti bei ieškoti unikalių reklamos sprendimų! KEGPMC reklaminiai įrenginiai parnoko tiek mūsų tiek klientų lūkesčius!

  Video, kaip atrodo stendai galite rasite čia.
  Kviečiame sekti mus socialiniuose tinkluose!

  Primename, kad „Dizaino pasaulio“ komanda projektuoja, gamina ir įrengia įvairaus pobūdžio ir dydžių stendus. Bendrine sąvoka „stendai“ vadinami visi reklaminiai ar informaciniai įrenginiai kurie atlieka tam tikrą funkciją ir skleidžia informaciją. Mes išskirsime kelis pagrindinius pagal konstrukciją ir funkciją. Taip pat projektuojame, gaminame ir montuojame įvairias iškabas, šiuo atveju buvo gaminama šviečianti tūrinė reklama, dydis buvo parinktas proporcingai pastato dydžiui. Išskirtinę reklaminę iškabą galite pamatyti Klaipėdoje, Taikos prospekte. Tūrinė reklama yra viena populiariausių ir viena informatyviausių lauko reklamos priemonių. Kiekviena tūrinė reklama yra gaminama individualiai, pagal išorinės reklamos projektą. Teikiame reklamos projektavimą (projekto parengimą), derinimą su atitinkamomis institucijomis, gamybą ir montavimą visoje Lietuvoje.

  Language