Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras

  Klaipėdos sveikatos biuro užsakymu buvo sukurtas naujas logotipas ir dalinis firminis stilius.

  Suformuota siekiamybė, įkūnyti: stebėseną, globą, partnerystę. Pasirinkti stilizuoti grafiniai elementai: akis, delnai (rankos), apskritimas juos sujungiant į vientisą simbolį. Pagrindinis keltas tikslas logotipo formavimui – funkcionalumas. Kiekviename komunikavimo kanale logotipas privalo būti lengvai vartojamas.

  Logotipo kūrimo esmė – įkūnyti kompanijos dvasią, vertybes ir misiją Išskirti ją iš konkurentų, būti lengvai suvokiamu bei atpažįstamu.

  Firminis stilius – bet kurios įmonės ar organizacijos grafinis komunikavimo stilius, kuriantis jos atpažįstamumą. Rinkai pritaikomas kompanijos įvaizdis – tolesnės sėkmingos veiklos neatsiejama dalis.

   

  „Dizaino pasaulis“ kompetentinga pasiūlyti Jums savo paslaugas formuojant Jūsų įmonės įvaizdį. Išanalizavus kompanijos firminio identiteto prioritetus – formuojamas vizualinis kompanijos veidas LOGOTIPAS. Logotipui ar prekės ženklui įgavus pavidalą ir nustačius jo struktūrą, suformuojamas ženklodaros gidas, kuris paprastai susideda iš: struktūros gairių, spalvų nustatymo, dydžių ir erdvių santykių, (ne)galimų variantų, kontrasto fone nustatymo ir pan. Šitos pagrindinės dalys yra formuojamos, standartiškai, pasirinkus logotipo kūrimo paslaugą. Papildomos dalys, kaip spaudos darbai (maketavimo tinklelis), iškabų projektavimas ir pan. pasirenkamos atskirai.

  Language