Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Laimės ratų gamyba

  Laimės ratų gamyba: kokybiški, mobilūs ir patvarūs laimės ratai.

  Galime Jums pasiūlyti net 6 skirtingus sprendimus:

  1. D45 LAIMĖS RATAS. 45 cm skersmens, kompaktiškas, vos 57 cm dydžio mini laimės ratas puikiai tiks daug keliaujantiems. Galime pagaminti su pastovia ar kintama informacija. Daugiau informacijos rasite čia.

  2. D90 LAIMĖS RATAS. 90 cm skersmens laimės ratas, populiariausias laimės ratas, su laisvai reguliuojamu aukščiu, puikiai tiks įvairiems renginiams! Galime pagaminti su pastovia ar kintama informacija. Daugiau informacijos rasite čia.

  3. D120 LAIMĖS RATAS. 120 cm skersmens laimės ratas su reguliuojamu aukščiu, idealiai tiks erdvioms patalpoms! Galime pasiūlyti su pastovia ar kintama informacija. Įsigykite jau dabar nuo 494 €. Daugiau informacijos rasite čia.

  4. DVIGUBAS LAIMĖS RATAS D90+D45. Dvigubas laimės ratas su laisvai reguliuojamu aukščiu, padvigubins Jūsų kliento potyrius! Siūlome pastovios arba kintamos informacija. Daugiau informacijos rasite čia.

  5. LED – ŠVIEČIANTIS LAIMĖS RATAS. Šviečiantis laimės ratas! Kad įspūdžiai taptu dar šviesesni ir spalvingesni. Galime pasiūlyti su pastovia ar kintama informacija. Įsigykite jau dabar! Daugiau informacijos rasite čia.

  6. Laimės rato nuoma. Laimės rato nuoma visoje Lietuvoje! Pagyvinkite savo renginį išskirtiniu atributu. Turime net 3 pasirinkimus Daugiau informacijos rasite čia.

  Siunčiame visoje Europoje iki pat durų, siuntimas Lietuvoje 22 €.
  Kiekvienas dizainas ruošiamas individualiai, maketavimo kaina 49 €.
  Turite klausimų? Mielai pakonsultuosime.

  Sekite mus soc. tinkle!

  Language