Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Lietuvos istorijos edukacinis stendas

  Lietuvos istorijos edukacinis stendas. Suprojektavome ir pagaminome Lietuvos istorijos edukacinį stendą Kretingos rajono Darbėnų gimnazijai.

  Darbas išpildytas nuo A – Z, kuriant Lietuvos istorijos edukacinį stendą. Džiaugiamės, kad rezultatas pranoko lūkesčius!
  Primename, kad mūsų projektuojamuose stenduose, informaciją galite perskaityti – liesdami, sukdami, pakeldami, klausydami ar pan. Kokios mintys Jus aplanko, kai išgirstate žodį stendas? Mus nuobodžios. Retas, kuris nori gilintis į istorinius faktus. Kai gauni užduotį sukurti ir pagaminti išskirtinį, įdomų istorinį stendą – minčių šulinys iš pradžių būna tuščias. Tik įsigilinus į informacijos turinį pradedama ieškoti detalių, kurias būtų galima paversti interaktyviomis. Istorinei informacijai suteiktus modernią formą, apipavidalinimą ir išraišką – turinys tampa įdomus.

  Įprastai reklaminiame stende transliuojama žinutė apie objektą, vykdomą veiklą, produktą, paslaugą ir panašiai. Prie šios kategorijos dažniausiai priskiriami parodų ir mobilūs stendai. Parodoms projektuojami individualūs arba adaptuojami standartiniai, parodos rengėjo pateikti stendai. Jiems apipavidalinti, standartiškai naudojama PVC plėvelė su atspausdinta norima grafika. Mobilios konstrukcijos dažniausiai pasirenkamos kai reikia informaciją išsieksponuoti patiems užsakovams. Tai labai patogu ir greita.

  Sekite mus soc. tinkle!
  Daugiau mūsų darbų rasite čia.

  Language