Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Manilla

  Rūta Merkytė, viena iš prekių ženklo „Manilla” įkūrėjų, prekių ženklo valdytoja, sako:

  „Mūsų misija yra pasitelkiant naujausias biotechnologijas kurti kosmetikos produktus, kurių švari, saugi bei išskirtinės kokybės sudėtis yra veiksminga žmogui bei kuria pridėtinę vertę Lietuvai – tiek ekonomikos gerinimo kelyje, tiek tarptautinio žinomumo didinime.

  Per ateinančius 10 metų mūsų vizija yra tapti tarptautiniu prekės ženklu, kurio produktams pagaminti būtų naudojami tik atsinaujinantys anglies (atsodinami augalai, iš kurių išgaunamos žaliavos) ir energijos šaltiniai. Taip pat, siekiame naudoti tik suyrančias bei žalos ekosistemai nedarančias pakuotes bei ingredientus, kurie saugotų vandenynus – savo formulėse nenaudojame silikonų ir mikroplastikų.

  Norime tapti pavyzdys kitoms įmonėms, skatinant siekti ekologiško ir tvaraus verslo modelio.“

  Manilla, Dizaino Pasaulis – Vieni Pliusai ® pasirinko įgyvendinti net kelis projektus. Tokio „kalibro” prekių ženklas visada mums liepia pasitemti ir siekti maksimalių rezultatų.

  Paringti sprendimai, lauko ir vidaus komunikacijos priemonės, atitiko keliamus aukštus reikalavimus Manilla idėjos koncepcijai. Visos parinktos priemonės yra aukščiausio lygio ir ilgalaikio funkcionalumo.

  https://manilla.lt

   

  Sekite mus socialiniuose tinkluose: Facebook | Instagram

  Reklaminių tūrinių iškabų pavyzdžius galite rasti čia.

  Language