Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Megaturo reklamos gamyba

  Megaturo reklamos gamyba buvo išskirtinis projektas. „Dizaino pasaulis“ turėjo ne menką iššūkį per itin trumpą laiką  įrengti Klaipėdoje įsikūrusį kelionių agentūros „Megaturo“ saloną. Tikslas – kokybė ir operatyvumas. Kliento pasitikėjimas mūsų pasiūlymais, leido reaguoti į visą procesą itin operatyviai. Sukaupta ilgametė patirtis, leido į visą šitą procesą pažvelgti kaip į galimybę ir išbandyti save ne standartinėje situacijoje. Kokybiškų medžiagų parinkimas, technologinis pritaikymas ir jų meninės (vaizdinės) vertės sukūrimas davė maksimaliai išpildytą, nepriekaištingą rezultatą. Reklamos (šviesdėžės) gamybai naudoti LED moduliai, leido išgauti maksimalų šviesos intensivumą ir reklamos sodrumą. Žemėlapiui panaudota PVC putų plokštė 10 mm frezuota CNC staklėmis. Miestų pavadinimams naudota veidrodinė Plexiglass XT plokštė, pjauta lazeriu.

  Reklamos projektavimas ir gamyba buvo subalansuota atsižvelgiant į trumpus terminus.

   

  Sekite mūsų darbus soc. tinkle!
  Daugiau pavyzdžių rasite čia.

   

  Tūrinė reklama yra viena populiariausių ir viena informatyviausių lauko reklamos priemonių. Gamindami tūrinę reklamą daugiau nei 15 metų, galime teigti, kad populiariausias sprendimas yra tūrinės raidės, tačiau gaminame ir įvairių geometrinių formų reklamas, kuriose gali atsispindėti tiek įmonės logotipas, tiek konkreti prekė ar paslauga.
  „Dizaino pasaulio“ komandos uždavinys yra surasti optimaliausias formas ir konstruktyvą. Pagal projektą pasiūlome tinkamiausią tūrinę reklamą, taip pat ir apšvietimo sprendimą, kuris suteikia papildomos vertės ir išskirtinumo.

  Jei siekiate išskirtinių sprendimų – mes mielai Jus pakonsultuosime. Siekiame, kad kiekvienas projektas būtų kitoks, nei anksčiau gaminti. Tai kas buvo vakar – mums neįdomu, mes gyvename rytoju, ieškome dar nematytų sprendimų.

  Language