Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Skuodo savivaldybė

  Skuodo gyventojai džiaugiasi ir didžiuojasi būdami SKOUDIEČIAIS, tad nepasikuklino ir nusprendė prie vieno iš svarbiausiu savo miesto pastatų pasistatyti net šešių metrų ilgio šviečianti miesto pavadinimą su baltų ženklu taip dar labiau pabrėždami savo pasididžiavimą šiuo gražiu miestu. Tai puiki traukos vieta, nes turbūt ne vienas gyventojas įsiamžino prie šio nuostabaus mūsų projekto.

   

  Tūrinė reklama yra viena populiariausių ir viena informatyviausių lauko reklamos priemonių. Gamindami tūrinę reklamą daugiau nei 15 metų, galime teigti, kad populiariausias sprendimas yra tūrinės raidės, tačiau gaminame ir įvairių geometrinių formų reklamas, kuriose gali atsispindėti tiek įmonės logotipas, tiek konkreti prekė ar paslauga.
       „Dizaino pasaulio“ komandos uždavinys yra surasti optimaliausias formas ir konstruktyvą. Pagal reklamos projektą pasiūlome tinkamiausią tūrinės reklamos technologiją, taip pat ir apšvietimo sprendimą, kuris suteikia papildomos vertės ir išskirtinumo. 

   

  Reklaminis turinys turi „rėkti“ 24 valandas per parą!

   

   

  Sekite mus socialiniuose tinkluose: Facebook | Instagram

   

  Tūrinės reklamos pavyzdžius galite rasti: spausti čia.

  1️⃣ PROJEKTAVIMAS
  Mūsų dizaino skyrius, atidžiai išklauso jūsų poreikius. Ir pasiūlo tinkamiausią ir priimtiniausią sprendimą. Projektuodami nepamirštame jokių detalių.
  2️⃣ GAMYBA
  Gamyboje naudojamos medžiagos šiuolaikiškos ir ilgaamžės. Kompiuterinis apdirbimas užtikrina tikslumą. Meistrų ilgametė patirtis ir atidumas bei atsidavimas užtikrina nepriekaištingą vaizdą.
  3️⃣ MONTAVIMAS
  Prisitaikymas prie įvairių fasadų, paviršių ir konstrukcijų, leidžia mums išpildyti įvairius sprendimus.
  Language