Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Memel Automuseum 3D iškaba + aureolinis apšvietimas

  Memel Automuseum parinkta ne tradicinė išorinės, lauko reklamos priemonės idėja. Išorinės komunikacijos priemonės parinkimo idėją diktavo pastato istorija. Išanalizavus kultūrinio paveldo istoriją, parinkta tiksli komunikacinės iškabos vieta. Ne tradicinis ir šių dienų medžiagiškumas – juodas metalas. Iškaba gaminta iš juodo metalo pjaunant lazeriu ir vandensrove, vėliau dažant milteliniu būdu. Stengtasi išlaikyti senosios Klaipėdos (Memelio) autentiškumą ir senojo pastato būvį. Iškaba sistemingai gaminta iš metalo tam, kad laikui bėgant natūraliai sentu. 

   

  Medžiaga – juodas metalas,

  Dažymas – miltelinis,

  Apšvietimas – LED aureolinis,

  Šriftas – Gotiškasis,

  Lokacija – Klaipėda.

  ______________________________

   

  Tūrinė reklama yra viena populiariausių ir viena informatyviausių lauko reklamos priemonių. Gamindami tūrinę reklamą daugiau nei 15 metų, galime teigti, kad populiariausias sprendimas yra tūrinės iškabos, tačiau gaminame ir įvairių geometrinių formų (iškabas) reklamas, kuriose gali atsispindėti tiek įmonės logotipas, tiek konkreti prekė ar paslauga.
       „Dizaino pasaulio“ komandos uždavinys yra surasti optimaliausias formas ir konstruktyvą. Pagal reklamos projektą pasiūlome tinkamiausią tūrinės reklamos technologiją, taip pat ir apšvietimo sprendimą, kuris suteikia papildomos vertės ir išskirtinumo. 

  Reklaminis turinys turi „rėkti“ 24 valandas per parą!

  Kiekviena tūrinė reklama yra gaminama individualiai, pagal išorinės reklamos projektą. Primename, kad teikiame reklamos projektavimą (projekto parengimą), derinimą su atitinkamomis institucijomis, gamybą ir montavimą visoje Lietuvoje.

  Trimatė reklama ne būtinai turi būti šviečianti. Parenkant kokybiškas bei vizualiai patrauklias medžiagas, jų apdirbimui taikant inovatyvias technologijas, galima pasiekti vizualiai efektingą bei informatyvų vaizdą, bei kokybišką išpildymą. Todėl reklamos projektuotojui, privalu žinoti visus niuansus, apie reklaminės priemonės dislokacijos vietą, gretimybes, jos tikslą, galimybes ir pan. Atliekamas savarankiškas mini tyrimas. Tik tuomet galima tikėtis kokybiškai ir maksimaliai efektyvios reklaminės priemonės.

  Sekite mus socialiniuose tinkluose: Facebook | Instagram

  Reklaminių 3D šviečiančių iškabų pavyzdžius galite rasti paspaudę čia.

  Language