Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Garant Boats & Yachts 3D iškabos

  Garant Boats & Yachts parinktas išorinei komunikacijai 3D vizualinės informacijos principas. Tiek tūriniai fasado logotipai tiek darbo laikas tiek ir techninė informacija visi elementai yra 3D modeliavimo. Medžiagų kokybė atitinka deklaruojamas įmonės paslaugų vertybes. O tai leidžia tinkamai modeliuoti būsimo sprendimo ir rezultato vaizdą. Vietos lokacija, Klaipėdos senojo uosto prieigos, piliavietės fonas, jachtų stiebai, „Elingas” įtakoja ir įpareigoja naudoti švarią vizualinę estetiką, kad būtu išlaikytas visos aplinkos estetinis vaizdas.

  ______________________________

   

  Tūrinė reklama yra viena populiariausių ir viena informatyviausių lauko reklamos priemonių. Gamindami tūrinę reklamą daugiau nei 15 metų, galime teigti, kad populiariausias sprendimas yra tūrinės raidės, tačiau gaminame ir įvairių geometrinių formų reklamas, kuriose gali atsispindėti tiek įmonės logotipas, tiek konkreti prekė ar paslauga.
       „Dizaino pasaulio“ komandos uždavinys yra surasti optimaliausias formas ir konstruktyvą. Pagal reklamos projektą pasiūlome tinkamiausią tūrinės reklamos technologiją, taip pat ir apšvietimo sprendimą, kuris suteikia papildomos vertės ir išskirtinumo. 

  Reklaminis turinys turi „rėkti“ 24 valandas per parą!

  Kiekviena tūrinė reklama yra gaminama individualiai, pagal išorinės reklamos projektą. Primename, kad teikiame reklamos projektavimą (projekto parengimą), derinimą su atitinkamomis institucijomis, gamybą ir montavimą visoje Lietuvoje.

  Trimatė reklama ne būtinai turi būti šviečianti. Parenkant kokybiškas bei vizualiai patrauklias medžiagas, jų apdirbimui taikant inovatyvias technologijas, galima pasiekti vizualiai efektingą bei informatyvų vaizdą, bei kokybišką išpildymą. Todėl reklamos projektuotojui, privalu žinoti visus niuansus, apie reklaminės priemonės dislokacijos vietą, gretimybes, jos tikslą, galimybes ir pan. Atliekamas savarankiškas mini tyrimas. Tik tuomet galima tikėtis kokybiškai ir maksimaliai efektyvios reklaminės priemonės.

  Sekite mus socialiniuose tinkluose: Facebook | Instagram

  Reklaminių 3D šviečiančių iškabų pavyzdžius galite rasti paspaudę čia.

  Language