Turite klausimų? Susisiekite, mielai patarsime!

  Kviečiame sekti mus soc. tinkluose!

  Žaliojo slėnio reklaminis pilonas

  Žaliojo slėnio reklaminis pilonas.  Džiaugiamės dar vienu įgyvendintu projektu! Atliktas pilnas projektavimas, gamyba ir montavimas. Įspūdingą reklaminį piloną, kuris yra 5 metrų aukščio jau galite pamatyti kelyje Klaipėda – Palanga – Klaipėda.
  Reklamos projektavimas (Dizaino pasaulis parengia reklamos projektus pagal savivaldybių reikalavimus (ir Lietuvos kultūros paveldo departamento bei kitų atsakingų institucijų) su detaliais medžiagų aprašymais, jungimo mazgais, tvirtinimo elementais, pjūviais ir panašiai, bei deriname su atitinkamomis institucijomis) | Gamyba | Montavimas

  Pilonai  gali būti šviečiantys arba nešviečiantys. Jų gamybai naudojamos įvairios medžiagos. Pagrindinės  konstrukcijos gaminamos iš plieno arba aliuminio profilių. Siekiant išskirtinumo – siūlome naudoti tūrines raides.

   

  Tūrinė reklama yra viena populiariausių ir viena informatyviausių lauko reklamos priemonių. Gamindami tūrinę reklamą daugiau nei 15 metų, galime teigti, kad populiariausias sprendimas yra tūrinės raidės, tačiau gaminame ir įvairių geometrinių formų reklamas, kuriose gali atsispindėti tiek įmonės logotipas, tiek konkreti prekė ar paslauga.
       „Dizaino pasaulio“ komandos uždavinys yra surasti optimaliausias formas ir konstruktyvą. Pagal reklamos projektą pasiūlome tinkamiausią tūrinės reklamos technologiją, taip pat ir apšvietimo sprendimą, kuris suteikia papildomos vertės ir išskirtinumo. 

  Reklaminis turinys turi „rėkti“ 24 valandas per parą!

   Kiekviena tūrinė reklama yra gaminama individualiai, pagal išorinės reklamos projektą. Primename, kad teikiame reklamos projektavimą (projekto parengimą), derinimą su atitinkamomis institucijomis, gamybą ir montavimą visoje Lietuvoje.

  Trimatė reklama ne būtinai turi būti šviečianti. Parenkant kokybiškas bei vizualiai patrauklias medžiagas, jų apdirbimui taikant inovatyvias technologijas, galima pasiekti vizualiai efektingą bei informatyvų vaizdą, bei kokybišką išpildymą. Todėl reklamos projektuotojui, privalu žinoti visus niuansus, apie reklaminės priemonės dislokacijos vietą, gretimybes, jos tikslą, galimybes ir pan. Atliekamas savarankiškas mini tyrimas. Tik tuomet galima tikėtis kokybiškai ir maksimaliai efektyvios reklaminės priemonės.

  Sekite mus socialiniuose tinkluose: Facebook | Instagram

  Reklaminių pilonų pavyzdžius galite rasti čia.

  Language